Pina Erken Hasat

Pina Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı, zeytinler tam olgunlaşmadan, en değerli zamanında, yani Ekim ayında üretilen çok kıymetli bir zeytinyağı. Duyusal özellikleri, olgunlaşmış zeytinlerden üretilen zeytinyağlarına kıyasla daha zengin ve aromatik. Meyvemsiliği, yakıcılığı ve acılığı da daha belirgin. Soğuk sıkım yöntemi ile üretilen bu yağ, daha iyi korunması ve uzun ömürlü olması sebebi ile koyu renk cam şişede muhafaza ediliyor. Antioksidan özelliği olan ve kanser riskini azaltan Polifenoller açısından, üretim zamanı sebebiyle daha zengin.

Satın Al

Pina Klasik

Pina Klasik Natürel Sızma Zeytinyağı, Ayvalık’ın kuvvetli poyrazıyla olgunlaşmış zeytinler ile en yüksek kalitede üretilen ve lezzetiyle iddialı olan, kokusu müthiş tadı da yumuşacık bir zeytinyağı. Her damak tadına uygun, tamamen doğal ve tüm yemeklerde rahatça kullanılabilir.

Satın Al

Pina Delice

Delice, aşılanmamış yabani zeytin ağacı demek. Budama yapılmamış, tamamen kendi doğallığıyla yetişmiş ve el değmemiş. Bu ağaçlardan toplanan zeytinlerden sıkılarak üretilen Delice Natürel Sızma Zeytinyağı da saflığını, temizliğini ve doğallığını; daha zeytin dalından başlayan hikayesinden ve özenli üretiminden alır.