Merhaba!

Pina, şehrin stresinden yorulup ağaç gölgelerine hasret kalan, farklı sektörlerde sürdürdükleri profesyonel kariyerlerini bir kenara koyarak bir süredir kısıtlı zaman ayırdıkları zeytin ağaclarına daha sıkı sarılmaya karar veren 4 kişilik genç, dinamik ve enerjik bir takımın el emeği, göz nurudur.

 

Ekip müziği, sanatı, denizi ve doğayı sever. Kökenleri Akdeniz’e; yani yeşile, maviye dayanır. Özel olmak ve özel birşey yaratmak için farklı düşünmek gerektiğine inanır. Farklı fikirleri yaratıcılıkla, kaliteyle ve doğallıkla harmanlayarak köklü değişiklikler yapma, bunu yaparken de hayattan keyif alma vizyonuyla yola çıkmıştır. Yerleri güler yüzlü, sıcak kanlı, yardımsever insanların yanıdır, bu nedenle de Pina, işte tüm bu güzel insanlara adanmıştır.

 

Pina’nın etiket çizimleri ve renkleri sihirli çizgilere sahip ünlü çizgiromancı Suat Gönülay ve sıcacık renklerle dokunduğu her şeye enerji katan çizer Esin Özbek’in ortak dokunuşlarıyla hayat buldu. Tasarımları da yetenekli tasarımcı Özkan Purde’ye ait.